Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
Prix non renseigné
Catégorie
Autres accessoires
Marque / Modèle
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
Emplacement
Muskogee, Oklahoma
Pays
États-Unis
Mascus ID
C71E6BBD
CARACTÉRISTIQUES
N° de stock
N° de série
0FMX36E011525
Autres informations
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL 36 in Mulcher Attachment 345 mm Center of Pin Boss to Center of Pin Boss, 312 mm Inside to Inside Pin Boss Spacing. to see more information.