Giga Power LT-W200GF 250 kVA silent generator set
Catégorie
Autres générateurs
Marque / Modèle
Année d'immatriculation
2022
Etat / condition
Neuf
Emplacement
BIG 5 Douane entrepot
Pays
Pays-Bas
Mascus ID
C369C741
PRIX
Choisir une devise
Prix
Ne pas inclure la TVA récupérable
CARACTÉRISTIQUES
N° de série
DG2212338
N° de stock
Rendement moteur
200 kW (272 CV)
Autres accessoires
EN: Containerized NL: Gecontaineriseerd
Autres informations
Brand: GIGA POWER Unit power: 250KVA Model: LT-W200GF Unit power: 200KW Rated power factor: cOSφ = 0.8 (hysteresis) Rated output voltage: 400V/230V Rated current: 360A Rated frequency: 50Hz Rated speed: 1500rpm Engine brand: Cummins Colour: Black Model: HKC6CD280E21 Diesel engine (main/standby) power: 256kW Number of cylinders: 6 Generator brand: Shanghai Duning Lead-acid battery: 120A/2