Atlas Copco QAS120JDS
Année d'immatriculation
2006
Emplacement
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Pays
Canada
Mascus ID
8013CF8C
CARACTÉRISTIQUES
N° de série
16MPF11236D045947
N° de stock
Autres informations
2006 Atlas Copco QAS120JDS 120 kW Mobile Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6 Cylinder Diesel Engine, 150 kVA/120 kW Rated 3 Phase Output, 480 V / 240 V / 120 V Rated Voltage