Katolight NL60FGG4 60 kW Generator Set
Prix non renseigné
Catégorie
Générateurs diesel
Marque / Modèle
Année d'immatriculation
0
Heures d'utilisation
2 196 h
Emplacement
Lake Worth, Texas
Pays
États-Unis
Mascus ID
594E7027
Autres informations
Katolight NL60FGG4 60 kW Generator Set GM 5.7L V8 5.7 L Dual Fuel Engine, /60 kW, Rated Single Phase Output, 120 V / 240 V Rated Voltage