Kubota SQ-1210-CAN
Année d'immatriculation
2011
Heures d'utilisation
8 896 h
Emplacement
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Pays
Canada
Mascus ID
2169A658
CARACTÉRISTIQUES
N° de série
80021KB10277
N° de stock
Autres informations
2011 Kubota SQ-1210-CAN 20 kW Generator Set Kubota 4 Cylinder Diesel Engine, 120 V / 240 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles