3000 mm Læsseskovl LM10BM30 - 5 kbm
Prix non renseigné
Catégorie
Godet
Marque / Modèle
Année d'immatriculation
2020
Pays
Danemark
Mascus ID
47800BB1
Autres informations
Volumeskovl - åben mål: 1800 mm - dybde: 1700 mm - 30 mm skær - med Volvo BM krogsæt. Alle skovle fra H. Serup Olesen A/S kan leveres med ophæng efter kundens ønske.